Sadakat Kurgularınızı Nasıl Seçersiniz?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Sadakat programınızın kalbinde “biriktirme” yatar.

Müşterilerinizin her alışverişlerinde onları ödüllendirmek ve sonraki alışverişlerinde bu ödülleri kullanmaları için motive etmek onların geri gelmesini ve daha çok harcamalarını sağlar. Seçtiğiniz temel sadakat kurgusu, sizin için satışları artırmayı sağlarken müşterilerinize anlamlı ve gerçek bir fayda sağlamalıdır.

Özellikle Como Sense ile, çeşitli yöntemler esnek ve birleştirilebilir olup işletmeniz için mükemmel bir çözüm sunar.

Parapuan Dükkanı Kurun

Parapuan ile her alışverişte nakit biriktirilmesini sağladığınızda bu nakiti ne şekilde harcayacaklarına da siz karar verebilirsiniz: Dilerseniz kasada nakit olarak, dilerseniz uygulama içindeki Puan Dükkanı’ndan alınacak İndirim/Ürün çekleri ile birikimlerini kullanmalarını sağlayabilirsiniz.
Puan Dükkanı kurmanın en büyük avantajı üyelerinizin puanlarıyla satın alabilecekleri ürünler konusunda kontrolünüz olmasıdır. Puan Dükkanı, nispeten sınırlı sayıda ürüne sahip mağaza ve restoranlar için çok iyi sonucu verir.

Parapuanı Nakit Gibi Kullanın

Parapuan, müşterilerin gerçek bir nakit bakiyesi biriktirmelerine olanak sağlar. Her büyüklükteki işletme için uygundur. Müşterilerin ön ödeme ile hesaplarına parapuan yükleyebilmeleri ve sonrasında yalnızca telefonlarını kullanarak işyerinizde ödeme yapabilmeleri hem finansal hem operasyonel anlamda çok pratiktir. İşletmenizin yakınında yaşayanlar veya çocukları okuldan sonra birşeyler yesin diye hesabına parapuan yüklemek isteyen ebeveynler gibi birçok müşterinin rahatlıkla kullanmak isteyeceği bir sadakat kurgusudur.

Herkes damgalı kart sever

Dijital damgalı kartlar, dondurma, kahve, manikür gibi birkaç ana ürüne sahip işletmeler için mükemmel bir sistemdir. Çoğu zaman, müşterilerin size veya rakibinize geri dönme farkını yaratan damgalı karttır. Farklı ürünler veya farklı müşteri segmentleri için farklı kartlar yaratmak işletmeler için zekice bir uygulamadır.

Başarıya giden yolu karıştırın ve eşleştirin

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçenekle, işletmeniz için en etkili program özenle seçilmiş bir kombinasyon olabilir. Örneğin, ana özelliğiniz olarak Parapuanlara sahip olabilirsiniz, ancak müşterilerin Point Shop’unuzdan kupon satın almasına izin verebilirsiniz. Veya belirli müşteri segmentleri veya yüksek trafikli ürünler için Damgalı Kartlarla birlikte ana özellik olarak Parapuan kullanabilirsiniz.

Share
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Blog

Müşterinizin kalbini 1+1 Kampanyalarıyla kazanın!

    Noel ve Yılbaşı süsleri kaldırılır kaldırılmaz, mağazaların koridorları ve e-ticaret siteleri Sevgililer Günü süsleriyle dolup taşar! Sevgililer Günü satışları 2020’de sadece ABD’de neredeyse 28 milyar dolara ulaştı! Herkes sevdiklerini şaşırtmanın yollarını arıyor, müşterilerinize özel indirimler sunmak için bundan

Read More »

Talebiniz başarıyla bize ulaştı.

Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Sizi Arayalım!

Ekibimiz ile size özel bir demo planlamamız için formu doldurmanız yeterli. En kısa sürede size geri döneceğiz.